Samsung Health

Sağlık ve Fitness Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 173,9 MB
  • Version 1.3.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Samsung Electronics
Sağlıklı bir yaşam için IOS mobil cihazınıza yükleyeceğiniz Samsung Health uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Samsung Health, sağlıklı bir yaşam için yapmış olduğunu egzersizleri, diyetleri ve spor yaşamınızı sizin için IOS  mobil cihazınızdan takip edecek ve sizlere istatistikler şeklinde veri sunumu yapacaktır. Sağlıklı bir yaşamın yeni adı Samsung Health olarak değiştiriliyor. 

Samsung Health, yiyecek, kafein ve su alımıyla ilgili ayrıntılar gibi çeşitli bilgileri kaydederek dengeli bir yaşam tarzı deseni oluşturmanıza yardımcı olur. Günlük atıştırmalıklarınızı, yiyeceklerinizi, su ve kafein alımınızı sağlayın ve uyku ve stres izleyicisini rahatça kullanırken diyetinizi ve kilo yoldayken izleyin.

Dahili sensörler ve üçüncü şahıs cihazları kullanarak kalp hızı, kan basıncı, kan şekeri seviyeleri, stres, ağırlık gibi sağlık ve çevre kayıtlarını uygulamanız ile yönetebilirsiniz. İzleyiciler kullanıcıların tercihlerine göre anlamlı verileri kolayca ve hızlı bir şekilde kontrol etmesini sağlıyor. Sezgisel grafikler, yardımcı ipuçları ve fiziksel egzersiz programları, fitness ve diyet hedeflerinize ulaşmanızı konusunda da Samsung Health mobil uygulaması kullanıcılarına yardım ediyor. 

Daha Fazla Göster
Samsung Health indir
DİĞER SÜRÜMLER